Dňa 13.04.2024 si v našej farnosti vyslúžia manželstvo Adriana Marková, ktorá pochádza z farnosti Prievidza – Zapotôčky a Daniel Takács ktorý pochádza z farnosti Prievidza – Zapotôčky. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na našom farskom úrade. Zároveň odporúčame týchto snúbencov do vašich modlitieb.

Dňa 04.05.2024 si v našej farnosti vyslúžia manželstvo Dominika Mihálová, ktorá pochádza z farnosti Prievidza – Zapotôčky a Jakub Závacký ktorý pochádza z farnosti Trienčianska Turná. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na našom farskom úrade. Zároveň odporúčame týchto snúbencov do vašich modlitieb.

Dňa 11.05.2024 si v našej farnosti vyslúžia manželstvo Sabína Gdovinová, ktorá pochádza z farnosti Prievidza – Zapotôčky a Ladislav Bešenyi ktorý pochádza z farnosti Prievidza – Zapotôčky. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na našom farskom úrade. Zároveň odporúčame týchto snúbencov do vašich modlitieb.

Dňa 25.05.2024 si v našej farnosti vyslúžia manželstvo Sabína Šufliarska, ktorá pochádza z farnosti Prievidza – Zapotôčky a Kristián Ščasný ktorý pochádza z farnosti Lehota. Ak by niekto vedel o prekážke k sláveniu tohto manželstva, nech to oznámi na našom farskom úrade. Zároveň odporúčame týchto snúbencov do vašich modlitieb.