Správcovia farnosti

6,
 1.7. 2014 -
Mgr. Libor Straka
Farár
 
       
5,
 1.5.2010 - 30.6.2014
Mgr. Ján Skurčák
administrátor
 
       
4,
1.7.2006 - 30.4.2010
1.7.2002 - 30.6.2006

Mgr. Maroš Milo
farár
administrátor

 
       
3,
1.10.2000 - 30.6.2002
Mgr. Ondrej Cebo
administrátor
 
       
2,
1.7.1999 - 30.9.2000
Mgr. Libor Straka
administrátor
 
       
1,
1.3.1999 - 30.6.1999
Mgr. Ján Bednár
administrátor