Kapláni a diakoni

16. od 1. 7. 2020 do 30. 6. 2021

Martin Mičko

diakon

 
       
15.

od 1. 7. 2019 - 

Filip Gulai

kaplán

 
       
14. od 1. 7. 2017 do 30. 6. 2018

Marian Uram

diakonská prax

 
       
 13.  od 1. 7. 2016 do 30. 6. 2019

 Milan Tomaga

kaplán

 
       
12.

1. 7. 2016 - 30. 6. 2017

 Juraj Ondruš

diakon

 
       
11.
1. 7. 2015 - 30. 6. 2016
Branislav Markovič
kaplán
 
 
 
   
10.
1. 7. 2015 - 30. 6. 2016
Jozef Benčat
diakon
 
 
 
   
9,
1. 7. 2014 - 30. 6. 2015
Pavol Lojan
diakon
 PavolLojan
 
 
   
8,
14. 6. 2013 - 30. 6. 2014
František Veverka
diakonská prax
 
7,
1. 7. 2012 - 15. 6. 2013
Dušan Rončák
diakonská prax
 dusan roncak 222x300
6,
1. 7. 2012 - 30. 6. 2015
Mgr. Dominik Jáger
kaplán
kaplan dominik
5,
1. 7. 2011 - 30. 6. 2012
Peter Lupták
diakonská prax
diakon peter
4,
1. 7. 2010 - 30. 6. 2012
Mgr. Oliver Černák
kaplán
 
       
  1. 7. 2008 - 30. 6. 2010
bez kaplána
 
       
3,
1. 7. 2007 - 30. 6. 2008
Mgr. Miroslav Svrček
kaplán
 
       
2,
1. 7. 2005 - 30. 6. 2007
Mgr. Marek Veverka
kaplán
 
       
1,
1. 7. 2004 - 30. 6. 2005

Mgr. Miroslav Spišiak

kaplán